Mad-Music.pl

2Cellos wykonają „Seven Nation Army” przed finałem Ligi Mistrzów UEFA. Zobacz klip!

W oczekiwaniu na nadchodzący Finał Ligi Mistrzów w piłce nożnej, 2Cellos przedstawiają swój najnowszy klip, zawierający porywającą wersję przeboju “ Seven Nation Army” amerykańskiego zespołu rockowego The White Stripes. Nakręcony w chorwackim studio klip pokazuje Lukę Šulića i Stjepana Hausera szalejących w koszulkach Realu Madryt oraz FC Liverpool – dwóch wielkich drużyn biorących udział w tegorocznym finale Ligi Mistrzów UEFA.

Utwór w wersji audio dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

„Kochamy wspaniałe riffy i mocną perkusję, a to wszystko odnajdujemy w doskonałym „Seven Nation Army” zespołu The White Stripes” mówią 2CELLOS. „Pomyśleliśmy więc dlaczego by nie zagrać tego na naszych wiolonczelach? Mieliśmy świetną zabawę kręcąc to video i z wielką niecierpliwością czekamy na występ podczas finału Ligi Mistrzów. To będzie niezapomniane przeżycie!”.

Zespół wystąpi w sobotę 26 maja na stadionie w Kijowie przed finałowym meczem FC Real Madryt i FC Liverpool. Tuż przed rozpoczęciem tego najważniejszego w klubowej piłce meczu,w oczekiwaniu na pojawienie się piłkarzy w tunelu zespół zaprezentuje swoją wersję “Seven Nation Army”, a następnie wykona hymn UEFA Champions League.

Cellos to duet chorwackich wiolonczelistów prezentujący swój unikalny styl muzyczny łączący w sobie najlepsze cechy muzyki klasycznej, filmowej, pop i rocka. Niezależnie od tego czy grają Bacha, Vivaldiego czy szaleją na scenie prezentując utwory rockowe, Luka i Stjepan nie znają granic podczas swoich wykonań koncertowych. Podczas swojego ostatniego tourne amerykańskiego, składającego się z 28 koncertów, zespół zgromadził 150.000 widzów. Koncertują z powodzeniem na całym świecie występując w takich miejscach jak: Radio City Music Hall w Newym Yorku, Royal Albert Hall w Londynie oraz Sydney Opera House w Australii.  Wstępowali z Stevenem Tylerem, Andrea Bocellim, Red Hot Chili Peppers, Queens of the Stone Age, Georgem Michaelem a także dwukrotnie wyruszyli w trasę koncertową z Eltonem Johnem.

Na swoim koncie mają już 4 albumy ( wliczając w to swój album debiutancki) IN2ITION , Celloverse  oraz ostatni SCORE.

 

Komenatrze

komentarz

Karolina Kosiba

Karolina Kosiba

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .