Mad Music

ALICE MERTON pierwszą kobietą na szczycie amerykańskiej listy Rock Airplay Chart od czasu Lorde w 2014 roku!

Info press

Alice Merton, której przebój „No Roots” jest już w Polsce bardzo znany i przyniósł wokalistce jej pierwszą Złotą Płytę, podbija Amerykę!

Wokalistka niedawno zagrała na żywo w programie Jimmy’ego Fallona, a teraz magazyn Billboard donosi, że jest pierwszą od 2014 roku kobietą na szczycie listy Rock Airplay Chart, podsumowującej najchętniej grane utwory w rockowych rozgłośniach radiowych w USA. Poprzednio ta sztuka udała się tylko Lorde. Alice to także pierwsza kobieta, która znalazła się na szczycie tej samej listy dzięki debiutującemu na niej utworowi po Kaleo („Way Down We Go”).

„No Roots”, poprzedni singiel „Hit The Ground Running” i inne utwory Alice na żywo w Polsce usłyszymy już w najbliższy wtorek, 20 lutego, podczas warszawskiego koncertu wokalistki w klubie Hybrydy. Ostatnie bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży.

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Reklama

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.