Mad-Music.pl

Anne-Marie podzieliła się nowym singlem „2002”

Brytyjska wokalistka Anne-Marie, która kilka dni temu dała porywający koncert w warszawskim klubie Stodoła, podzieliła się nowym singlem. Kompozycja została napisana we współpracy z Edem Sheeranem.

Dziś (tj. 20 kwietnia) w sieci pojawił się nowy singiel Anne-Marie, który został zatytułowany „2002”. Ed Sheeran jest nie tylko współautorem piosenki, lecz również pojawia się w niej gościnnie jako wokalista! Produkcją utworu zajął się legendarny Steve Mac. Będąca wielką fanką popu z początków XXI wieku, Anne-Marie zawarła w refrenie delikatne nawiązania do swoich ulubionych piosenek z tego okresu, chociażby „…Baby One More Time” Britney Spears, „Bye Bye Bye” N-Sync, „99 Problems” Jay-Z i „Ride Wit Me” Nelly’ego.

Kompozycja „2002” jako czwarta zapowiada debiutancki album Anne-Marie „Speak Your Mind”, który jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw popowych w 2018 roku. Premiera płyty już za tydzień w piątek 27 kwietnia. Wcześniej poznaliśmy z niej piosenki „Heavy”, „Then” i „Friends”nagraną z Marshmello.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .