Mad Music

Ashley Tisdale zapowiada nowy album

ashley-tisdale-photoshoot-july-2015_4

Dla fanów Ashley Tisdale to będzie dobra wiadomość. Aktorka i piosenkarka ma w planach po siedmiu (!) latach od premiery ostatniego albumu Guilty Pleasure wydać nowy krążek. Potwierdziła, że ostatnio pracuje nad nim w studio. Niestety gwiazda Disney’a na razie sama nie wie kiedy odbędzie się jego premiera. Pozostaje na razie jedynie czekać na nowe informacje.

Oto co powiedziała w wywiadzie Ashley dla MTV News:

I’m still trying to find exactly where I want to go with that. I’ve been heading towards a specific direction and I think that’s where I’m going to be. It’s obviously still pop and we’ve been playing with more dance pop. My last album was pop rock, so I definitely kind of have been more into the dancier type of pop songs. It’s definitely heavily pop for sure. I don’t even know if I’m just going to do singles or do an album. It’s really just me going into the studio and doing what I love. I’ve been inspired to start doing music again. I’ve been really excited to be back in the studio and figuring out what that next sound is. But I definitely missed it and I’m having a lot of fun with it, so we will see.

 

Komenatrze

komentarz

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.