Mad-Music.pl

Charlie Puth udostępnia nowy utwór „The Way I Am”!

Premiera albumu „Voicenotes” już za tydzień!

The Way I Am” to kolejny utwór zapowiadający drugi w karierze album Charliego PuthaVoicenotes”, który ukaże się już 11 maja 2018r!

To optymistyczny, wakacyjny kawałek z charakterystycznym gitarowym riffem, w którym Charlie śpiewa o akceptacji siebie i radzeniu sobie ze sławą.

Na tym nie koniec niespodzianek od młodego artysty. Charlie zaskoczył swoich fanów i udostępnił jazzową wersję swojego aktualnego singla „Done For Me„, który nie tylko został odtworzony w serwisach streamingowych ponad 40 milionów razy, ale również znajduje się obecnie na 18 miejscu najczęściej granych utworów w europejskich rozgłośniach radiowych.

Klip z nową aranżacją możecie obejrzeć poniżej:

Wcześniej z płyty „Voicenotes” poznaliśmy piosenki: „Attention”, która w USA i w Polsce ma status podwójnie platynowy, „How Long”, nastrojową „If You Leave Me Now”, nagraną z soulowym zespołem Boyz II Men oraz wspomnianą już „Done For Me” z udziałem Kehlani.

Płyta „Voicenotes” jest następczynią platynowej „Nine Track Mind” z 2016 roku. Album pierwotnie zapowiadany był na początek 2018 roku. Powodem przesunięcia daty premiery był… perfekcjonizm Charliego. Artysta uznał, że nie wszystko jest tak, jakby sobie tego życzył i premiera materiału została przesunięta na maj 2018. Tłumaczył to kilka miesięcy temu tak: „Sam zajmuję się produkcją, a to wymaga wiele. Z mojego punktu widzenia album jeszcze nie jest doskonały”.

Komenatrze

komentarz

Karolina Kosiba

Karolina Kosiba

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .