Mad Music

CHICANE – koncert w Progresji (12 maja 2017)

Chicane_Koko_Sep_2016_Brightscene (104 of 178)

Solaris Music i Sony Music zapraszają wszystkich fanów muzyki elektronicznej na koncert legendy muzyki klubowej CHICANE. Live act tego niezwykłego artysty odbędzie się 12 maja w warszawskiej Progresji.

Przez ostatnie dwie dekady CHICANE nagrał mnóstwo kultowych klasyków. Single: „Saltwater”, „Offshore”, „Sunstroke”, „Don’t Give Up” czy „Stoned In Love”, to niezwykle ważne pozycje w historii muzyki elektronicznej. Jego muzyka po dzień dzisiejszy jest wzorem dla młodych producentów z całego świata.

W 1996 roku, brytyjski muzyk Nick Bracegirdle powołał do życia projekt CHICANE. Po dwudziestu latach czynnej działalności na scenie, nadszedł czas na podsumowanie dotychczasowej kariery. Warszawski koncert artysty to doskonała okazja do świętowania dwóch dekad muzycznych sukcesów. Również z tej okazji w zeszłym roku ukazał się album „Twenty”, czyli dwie płyty z największymi hitami, remiksami oraz ekskluzywnymi utworami artysty.

Podczas koncertu autor hitu „Salwater” zaprezentuje crème de la crème swoich produkcji. Prezentując swoje wielkie hity CHICANE zabierze słuchaczy w sentymentalną podróż przez niesamowite klubowe brzmienia. Artyście na scenie towarzyszyć będą muzycy i wokaliści: Rosaleen O’Connell, Gavin Conder, Andrew Sloan oraz Karl Edwards.

Artysta: Chicane – live act.
Data: 12.05.2017
Miejsce: Klub Progresja, Fort Wola 22, 01-258 Warszawa.
Koncert: godz. 21:00
Otwarcie bram: godz.18:00
Bilety: EMPiK, Media Markt, Saturn oraz EVENTIM.

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również