Mad Music

Chwilo Trwaj. Nowy singiel Agaty Sobocińskiej

„Chwilo Trwaj” to nowy utwór Agaty Sobocińskiej, który Artystka przedstawia wraz z teledyskiem na zakończenie lata.

Klip został nakręcony w malowniczej Barcelonie. Piękny krajobraz przenosi do ciepłych, letnich chwil, które każdy z nas chce zatrzymać na zawsze.

Teledysk czaruje zarówno pięknymi widokami hiszpańskiego miasta, jak i pozytywną energią, którą wokalistka promienieje w klipie.

Agata Sobocińska to Artystka, której wcześniejsze utwory, tj. „Już na Zawsze” czy „Kolory” można usłyszeć na antenie ogólnopolskich rozgłośni radiowych m.in. Radia ESKA. Kompozytorem utworu jest Tomasz Biniek, a autorką tekstu sama Agata.

Agata Sobocińska to polska piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę pop. Występuje wraz z zespołem, którego pomysłodawcą jest Tomasz Biniek, kompozytor muzyki i wieloletni manager.

Frontmenka zespołu o oryginalnej barwie głosu, na co dzień skromna, scenicznie wulkan energii. Na koncertach towarzyszą jej przystojni i utalentowani muzycy.
Agata z zespołem koncertuje nieprzerwanie od wielu lat. Ma na swoim koncie dziesiątki koncertów plenerowych u boku największych wykonawców polskiej sceny muzycznej.

Przełomowy okazał się rok 2017, w którym zespół po debiucie teledyskiem do utworu „Już na Zawsze” wkroczył na antenę ogólnopolskiego Radia Eska. Przebojowa kompozycja zyskała sobie przychylność stacji radiowych. Zupełnie nowe utwory usłyszeć można podczas letniej trasy koncertowej promującej płytę zatytułowaną „Już Na Zawsze”.

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również