Mad Music

Debiutancki album Camili Cabello już 12 stycznia! Posłuchaj utworów „Never Be The Same” i „Real Friends”

Camila Cabello ogłosiła datę premiery swojej debiutanckiej, solowej płyty!

Album „Camila” ukaże się 12 stycznia 2018 roku. Wraz z ujawnieniem okładki, artystka udostępniła dwie nowe piosenki „Never Be The Same” i „Real Friends”. Post o premierze na Instagramie Camili błyskawicznie zebrał milion lajków, a hashtag #CAMILAoutJanuary12 zdobył ogromną popularność na Twitterze, stając się drugim najpopularniejszym hashtagiem na świecie.

„Camila” to „ścieżka dźwiękowa ostatniego roku mojego życia” – mówi wokalistka o swoim pełnym pasji i głęboko osobistym debiutanckim albumie. Promujący płytę singiel „Havana” (feat. Young Thug) (POSŁUCHAJ/KUP) to od pięciu tygodni #2 na liście Billboard Hot 100. „Havana” świetnie radzi sobie w polskich radiach, od kilku tygodni będąc na głównej rotacji największych stacji. Camila zajmuje także obecnie czwartą pozycję na liście najczęściej słuchanych artystów na świecie na Spotify – licznik streamów jej utworów przekroczył już 406 milionów, a teledysk do „Havany” obejrzano już 301 milionów razy. Popularność zdobywa także oficjalny remix utworu z Daddym Yankee (POSŁUCHAJ/KUP), w którym Camila śpiewa po raz pierwszy po hiszpańsku. „Havana” podbiła również iTunes w ponad 80 krajach i od 28 dni jest najlepiej sprzedającym się utworem na świecie. Drugim promującym płytę singlem jest utwór „Never Be The Same”.

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również