Mad-Music.pl

DEBORAH DE LUCA W POLSCE

Włoska DJ-ka i producentka techno, czyli Deborah De Luca powraca do Polski, aby 9 listopada zagrać w zabytkowej przestrzeni na warszawskim Służewcu. Jej występ rozpoczyna nowy cykl imprez T2.

Wydarzenie odbędzie się na Trybunie nr 2, w zabytkowym budynku Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Trybuna Numer 2 to industrialna, klimatyczna przestrzeń, która po brzegi zostanie wypełniona audiowizualnymi efektami i elektroniką w najlepszym wydaniu. Obiekt powstał w okresie międzywojennym, a w tym roku przypada 80. rocznica powstania Toru Wyścigów Konnych. Zanim główny architekt “Służewca” – Hr. Zygmunt Plater-Zyberk – zajął się projektowaniem, zwiedził wszystkie najlepsze europejskie tory wyścigowe. Owocem jego pracy była Trybuna II, zwana Główną, w której mieszkańcy mogli oglądać wyścigi i obstawiać gonitwy. Właśnie w tej lokalizacji w 2003 roku zagrał Carl Cox z czołówką ówczesnej polskiej elektroniki. Organizatorzy przywracają kultową, imprezową miejscówkę, w której planują cykl imprez, odbywających się regularnie co kilka miesięcy.

Deborah De Luca to włoska producentka muzyki techno. Gdy poznała Giuseppe Cennamo – również włoskiego DJ-a – zaczęła tworzyć pod jego okiem swoje pierwsze utwory, a także dojrzewać muzycznie. W 2013 roku założyła wytwórnię Sola_mente Records, w której wypuściła takie kawałki jak “Guitar” czy “Sleeping With You”. Kilka lat później wydała uznany przez krytyków debiutancki album “Ten”. Charyzmatyczna i pracowita Deborah podróżuje każdego tygodnia z kontynent na kontynent, grając w międzynarodowych klubach i na największych festiwalach. Jej produkcje, będące połączeniem twardego techno i minimalnych dźwięków, na przestrzeni lat zyskały miano rozpoznawalnej marki o wysokiej jakości.

Data: 9.11.2019
Start: 18:00
Miejsce: Trybuna 2, Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Bilety dostępne wkrótce.

Organizator: Follow The Step

*źródło: materiały prasowe organizatora

Komenatrze

komentarz

Sandra Kostromska

Sandra Kostromska

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .