Mad Music

DZIARMA PREZENTUJE NOWY SINGIEL „COOLAID”

Wczoraj światło dzienne ujrzał nowy utwór Agaty Dziarmy Dziarmagowskiej Coolaid wraz z ilustrującym go teledyskiem.

Od premiery jej ostatniego kawałka Kawaii minął już rok i przez ten czas nie było o niej zbyt głośno. Okazuje się jednak, że wokalistka w tym czasie pracowała nad swoją debiutancką płytą. Zapowiadany krążek promuje właśnie singiel Coolaid. Kompozycja odbiega od poprzednich piosenek Dziarmy, jest bowiem mieszanką elektroniki, rapu i brzmi dużo bardziej ambitnie i profesjonalnie od tego co serwowała nam w poprzednich latach.

„Coolaid jest piosenką o hejterach, którzy kiedyś nas nienawidzili a dziś kochają, o pseudo-przyjaciołach, którzy są z nami tylko kiedy odnosimy sukces, a nie wtedy gdy zmagamy się z życiowymi trudnościami. Nie pozwolimy im aby podcięli nam skrzydła, dzisiaj nastały czasy kiedy my śmiejemy się z tych, którzy nas nienawidzą i spijamy śmietankę sukcesu podczas gdy oni nadal trollują na forach stojąc w miejscu i nie robiąc w życiu nic pozytywnego.” mówi Dziarma o swoim nowym utworze.

Szczegółów albumu jeszcze nie znamy, jedynie w instagramowym q&a wokalistka zdradziła, że na płycie znają się też utwory po polsku. Mamy nadzieję, że niedługo dowiemy się czegoś więcej bo krążek zapowiada się na prawdę obiecująco!

Komenatrze

komentarz

Avatar

Maria Kozaryn

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.