Wczoraj światło dzienne ujrzał nowy utwór Agaty Dziarmy Dziarmagowskiej Coolaid wraz z ilustrującym go teledyskiem.

Od premiery jej ostatniego kawałka Kawaii minął już rok i przez ten czas nie było o niej zbyt głośno. Okazuje się jednak, że wokalistka w tym czasie pracowała nad swoją debiutancką płytą. Zapowiadany krążek promuje właśnie singiel Coolaid. Kompozycja odbiega od poprzednich piosenek Dziarmy, jest bowiem mieszanką elektroniki, rapu i brzmi dużo bardziej ambitnie i profesjonalnie od tego co serwowała nam w poprzednich latach.

„Coolaid jest piosenką o hejterach, którzy kiedyś nas nienawidzili a dziś kochają, o pseudo-przyjaciołach, którzy są z nami tylko kiedy odnosimy sukces, a nie wtedy gdy zmagamy się z życiowymi trudnościami. Nie pozwolimy im aby podcięli nam skrzydła, dzisiaj nastały czasy kiedy my śmiejemy się z tych, którzy nas nienawidzą i spijamy śmietankę sukcesu podczas gdy oni nadal trollują na forach stojąc w miejscu i nie robiąc w życiu nic pozytywnego.” mówi Dziarma o swoim nowym utworze.

Szczegółów albumu jeszcze nie znamy, jedynie w instagramowym q&a wokalistka zdradziła, że na płycie znają się też utwory po polsku. Mamy nadzieję, że niedługo dowiemy się czegoś więcej bo krążek zapowiada się na prawdę obiecująco!

Komenatrze

komentarz