Mad-Music.pl

ELLIE GOULDING PREZENTUJE OSOBISTE „FLUX”

Ellie Goulding opowiada o niepewności co do miłości, która wygasa.

Po czterech latach od wydania „Delirium„, artystka rozpoczyna promocję nadchodzącego trzeciego albumu. „Flux” jest drugim singlem z tej ery. Piosenka przez lata czekała na swój czas, ponieważ jest bardzo osobista i powraca do korzeni artystki – ballady fortepianowej.

Wraz z premierą utworu, Goulding zamieściła post wyjaśniający jego znaczenie.

„Flux” jest piosenką napisaną całkowicie z serca, która wydawała się ujmować jak czułam się nigdy nie potrafiąc zapomnieć o przeszłej miłości, mimo że zakończyła się ona z jakiegoś powodu. Mam poczucie ciągłego stanu zmiany i zmieszania, a to nie pozwala mi się ugruntować i łatwo poradzić sobie ze sprawami. Myślę, że wiele osób ma taką jedną osobę, w stosunku do której nadal zastanawia się co by było gdyby wszystko się udało. Jak byśmy żyli? Czy byłabym tą samą osobą? Do tego utworu czerpałam inspiracje z różnych związków i etapów mojego życia.

Przy okazji tej wypowiedzi dowiedzieliśmy się także, iż album będzie bardzo prawdziwy i szczerze opowie o stanie emocjonalnym artystki. Kariera bardzo wpłynęła na zdrowie i związki Ellie, a ona nie zamierza już owijać w bawełnę tego jak się czuje.

Beata Siemaszko

Beata Siemaszko

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .