Mad Music

Felix Jaehn, autor hitu zapowiada debiutancki album!

Felix Jaehn autor hitu „Hot2Touch” zapowiada debiutancki album „I”, którego premiera odbędzie się już 16 lutego 2018!

Płytę promuje nowy przebój DJ-a – „Like a Riddle”, który jest kolaboracją ze szwedzkim duetem Hearts & Colors, a także francuskim producentem Adamem Triggerem.

Singiel po raz kolejny udowadnia, że Felix Jaehn ma talent do znajdywania oryginalnych i ekscytujących talentów do współpracy – czy to już uznanych jak Steve Aoki, czy tych rozpoczynających swoją karierę jak właśnie Hearts & Colors.

Debiutancka płyta DJ-a będzie zawierała aż 25 utworów, w tym dotychczasowe hity artysty – „Cheerleader” remix, „Ain’t Nobody”„Bonfire” czy „Hot2Touch”.

Po dwóch światowych hitach, które nagrałem w moim domowym studio moje życie zmieniło się błyskawicznie. Przez ostatnie kilka lat ukazało się kilka moich singli i kilka kolaboracji, z których jestem bardzo dumny, ale teraz pora na kolejny krok czyli wydanie “I” – płyty nad którą pracowałem kilka ostatnich lat. Album z pewnością pokaże nie tylko moją muzykę, ale również mnie – mówi Jaehn o debiutanckiej płycie.

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również