Mad Music

Filip Lato prezentuje utwór „Gdy Masz Miłość” promujący debiutancką płytę.

Filip Lato, znany jest dzięki największemu przebojowi ostatnich tygodni   – piosence „100”wykonywanej wraz z chórem Sound’n’Grace, który od kilku tygodni utrzymuje się w trójce najczęściej granych piosenek w radio! Hit podbił wiele list przebojów, a klip zebrał już blisko 8 milionów wyświetleń.

Kolejnym krokiem wokalisty było nagranie solowego utworu. Pierwsze wykonanie Filipa to utwór„Czy chcesz czy nie”, który można usłyszeć w czołówce serialu emitowanego w Polsacie pt. „W Rytmie Serca”. Notuje on bardzo wysokie wyniki oglądalności. Główne role obsadzone są przez znanych polskich aktorów: Basię Kurdej-Szatan, Mateusza Damięckiego oraz Piotra Fronczewskiego.

Prezentujemy kolejny utwór promujący debiutancką płytę Filipa – utwór „Gdy Masz Miłość”.Premiera albumu przewidziana jest na początek 2018 roku. Artysta ogłosił, że stopniowo będzie publikował kolejne utwory promujące nadchodzącą płytę.

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Reklama

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.