Mad-Music.pl

Gaahls Wyrd i Tribulation na wspólnej trasie zawitają do Polski!

Knock Out Productions zaprasza na dwa koncerty Gaahls Wyrd i Tribulation w Polsce!

Polskie koncerty na trasie Northern Ghosts Tour 2019 odbędą się 5 marca w poznańskim klubie U Bazyla oraz dzień później 6 marca w warszawskiej Proximie.

GAAHLS WYRD (Norwegia) black metal:

W metalowym świecie osobnika o pseudonimie Gaahl przedstawiać nie trzeba. Muzyk „zjadł zęby” na graniu ciężkiej muzyki w kultowym zespole Gorgoroth. Po zakończeniu współpracy z Einarem Selvikiem w Wardrunie oraz rozwiązaniu działalności zespołu God Seed, zebrał w 2015 roku kilku kolegów i wspólnie założyli grupę pod szyldem Gaahls Wyrd. Wspomnianymi muzykami są cenieni norwescy metalowcy: Lust Kilman (gitara; Grimfist, Sahg, God Seed), Stian „Sir” Karstad (gitara, Djerv, Nidingr, Trelldom, God Seed), Frode „Eld” Kilvik (gitara basowa, Krakow, Aeternus) i Baard Kolstad (perkusja, Leprous, Borknagar). Powołali oni do życia grupę hołdującą tradycyjnej odmianie norweskiego black metalu, ale nie zapomnieli o nadaniu jej aury mistycyzmu i tajemnicy.

TRIBULATION (Szwecja) death metal, dark metal, rock alternatywny:

Johannes Andersson (gitara basowa, wokal), Adam Zaars (gitara), Jonathan Hultén (gitara) i grający w Tribulation od 2017 roku bębniarz Oscar Leander nie stoją w miejscu. Zaczynali od wściekłego, mrocznego grania na debiutanckim albumie „The Horror” oraz wydanym cztery lata później, w 2013 roku, krążku „The Formulas Of Death„. Niemałym zaskoczeniem dla fanów były pojawiające się na albumie „The Children Of The Night” z 2015 roku niemetalowe elementy. Oblicze zespołu stało się bardziej mroczne, ale zarazem klimatyczne. Kontynuacją rozwoju grupy jest wydany w styczniu 2018 roku album „Down Below„. Nie można zaprzeczyć, że Szwedzi grają muzykę dopracowaną technicznie, inteligentną i przemyślaną, która zadowoli najbardziej wybrednego słuchacza.

Te dwa genialne zespoły na trasie będzie supportować UADA (black metal prosto z USA) oraz Idle Hands (grupa łącząca heavy metal z elementami rocka gotyckiego).

Kiedy: 5 marca (wtorek) 2019
Gdzie: Poznań @ u Bazyla, ul. Norwida 18A
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu

Kiedy: 6 marca (środa) 2019
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
oraz Eventim.pl

Sandra Kostromska

Sandra Kostromska

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .