Mad Music

Do grona polskich raperów, którzy wystąpią na scenie Perła Export w ramach Perła Juwenaliów UEK 2017 dołącza Quebonafide!

JuwenaliaUEK_Quebo

Do grona polskich raperów, którzy wystąpią na scenie Perła Export w ramach Perła Juwenaliów UEK 2017 dołącza Quebonafide! Teraz już mamy pewność, że koncerty na jednej scenie takich artystów jak Zeus, Paluch i Quebonafide będą na najwyższym poziomie! Scena Perła Export pełna będzie hip-hopowych brzmień już 18 maja na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. A na drugiej scenie rządzić będzie elektronika. Do tej pory ogłoszone gwiazdy to Tom Swoon, The Dumplings i Bovska.

Quebonafide to pochodzący z Ciechanowa raper oraz założyciel wytwórni płytowej QueQuality. Jego twórczość charakteryzuje się świeżym spojrzeniem na rap, niekonwencjonalnym i często eksperymentalnym flow, dopracowaną techniką rymowania, a wszystko to z zachowaniem refleksyjności tekstów. Te cechy łączy w sobie ‚Ezoteryka’ – debiutancki album artysty, pokryty złotem już w pre-orderze.

Pierwsze, oficjalne wydawnictwo Quebonafide, ujrzało światło dziennie w marcu 2015, jednak już w roku 2013 ukazał się pierwszy solowy, wydany własnym nakładem mixtape muzyka. ‚Eklektyka’, bo tak zatytułowana jest produkcja, została świetnie przyjęta zarówno przez słuchaczy jak i recenzentów.

Quebonafide jest także współtwórcą singla ‚Euforia’ z producenckiej płyty Pawbeatsa. Teledysk, w serwisie YouTube, obejrzało prawie 14 milionów widzów. Pozostałe, autorskie utwory rapera, takie jak ‚Hype’, ‚Ile Mogłem’, ‚Żadnych Zmartwień’, ‚Ciernie’ czy ‚Trip’, wyświetlono łącznie blisko 27 milionów razy.

W ciągu trzech lat Quebonafide wraz z Wesołą Ekipą (KrzyKrzysztof, Dj Myszka) zagrali już ponad 300 koncertów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Widowiskowe i energetyczne show są uznawane za wizytówkę rapera.

Obecnie raper pracuje nad drugim albumem solowym, realizowanym podczas podróży dookoła świata. Do tej pory w ramach projektu powstały teledyski: ‚Oh My Buddha’, nagrany w Tajlandii, ‚quebahombre’, w Meksyku, ‚Szejk’, w Dubaju, oraz ‚Bollywood’ z gościnnym idziałem Czesława Mozila, nagrany w Indiach. Raper nagrał także teledysk do utworu ‚Luiz Nazario De Lima’ poświęconego postaci brazylijskiego piłkarza Ronaldo oraz ‚Madakaskar’. W planach są kolejne, dalekie podróże oraz nowe nagrania związane z projektem ‚Egzotyka’.

Bilety Koncert Główny Perła Juwenaliów UEK wciąż dostępne w II puli do kupienia na portalu eBilet, w salonach Empik oraz w Klubie Studenckim zaUEK na Kampusie UEK.

Ceny biletów:
Student UEK – 20 PLN
Student – 25 PLN
Normalny – 30 PLN

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Reklama

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.