Mad-Music.pl

HARRY STYLES PO RAZ PIERWSZY W POLSCE

Harry Styles wyrusza ze świeżą trasą koncertową ‘LOVE ON TOUR’!

Trasa będzie promować jego nadchodzący album „Fine Line”, którego premiera nastąpi jeszcze w tym roku. Harry przyjedzie również do naszego kraju! Jako specjalnego gościa podczas europejskiej części trasy będzie King Princess. Jest to niezywkłe wydarzenie, bo nikt z nich nie występował wcześniej w Polsce.

Harrego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jedna z najbarwniejszych i najciekawszych osobowości na światowej scenie. Muzyk zadebiutował już dobre kilka lat temu w boysbandzie One Direction, który powstał za sprawą brytyjskiej edycji X-Factora. Działał z nimi wspólnie do 2015 roku, kiedy to ogłosili zawieszenie swojej działalności. W 2017 roku Styles wydał swój pierwszy solowy singiel „Sign of the Times” i dwa miesiace później światło dzienne ujrzał jego pierwszy, self titled album. Płytę sprzedano w ponad milionowym nakładzie na całym świecie.

Bilety na koncert pojawią się w przedsprzedaży w czwartek 21 listopada o 10:00, a dzień później o tej samej porze trafią do regularnej sprzedaży.

Avatar

Maria Kozaryn

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .