INNA z pewnością zasłużyła na miano królowej danceflooru! I jej najnoszwy album „Nirvana” tylko to potwierdza!

Album już dostępny w serwisach cyfrowych:  https://MagicRecords.lnk.to/INNA_Nirvana

„Nie mogę się doczekać momentu kiedy moi fani posłuchają tego albumu! Pracowałam z naprawdę bardzo fajnymi i utalentowanymi ludźmi”- mówi INNA.

Album „Nirvana” ma popowe brzmienie i i idealnia nadąża za trendami panującymi na obecnej scenie muzycznej! Na albumie znajdują się utwory „Ruleta” (teledysk ma ponad 134 mln wyświetleń w serwisie YouTube) oraz tytułowy „Nirvana” z ponad 27 mln wyświetleń teledysku!

Do tej pory INNA wydała 4 albumy – „Hot”, „I Am The Club Rocker”, „Party Never Ends” i „INNA” oraz EPkę „Summer Days”.

Wiele piosenek INNA stały hitami na całym świecie: „Hot”, „Sun Is Up”, „Cola Song”, „In Your Eyes”, „More than Friends”, „Diggy Down”. Występowała z międzynarodowymi artystami, takimi jak JBalvin, Pitbull, Daddy Yankee, Yandel.

INNA zagrała ponad 800 koncertów na całym świecie, od Japonii po Meksyk, Chile, Stany Zjednoczone, Europę, Turcję.

Jest mocno zaangażowana w pisanie tekstów, m.in. do piosenek takich jak „Caliente”, „Ruleta” a także „Me Gusta” – pierwsza piosenka napisana w całości przez nią.

Niedawno INNA zdobyła ponad 3 miliony subskrybentów na swoim kanale YouTube, przewyższając takich artystów jak Madonna, Robbie Williams czy Rita Ora. Na swoim własnym kanale INNA ma ponad 3 miliardy wyświetleń.

TRACKLISTA:

  1. Nirvana
  2. Ruleta
  3. My Dreams
  4. Don’t Mind
  5. Tropical
  6. Hands Up
  7. Lights
  8. Dream About The Ocean
  9. Nota De Plata (ft. The Motans)

Komenatrze

komentarz