Mad-Music.pl

Inside Our Love – pierwsza akcja koncertowa przygotowana na koncert Delilah w Polsce!

Delilah Poland, polski fanclub Delilah ogłosił niedawno pierwszą z akcji koncertowych, które zostaną pokazane 15 sierpnia podczas jej koncertu w Sopocie. Nosi ona nazwę „Inside Our Love„.

inside our love grafika1

Fanclub przygotuje specjalny transparent z napisem „You are inside our love„. Zostanie on umiejscowiony w pierwszym rzędzie, tuż przy scenie, dzięki czemu oczy artystki na pewno go nie przeoczą. Zadaniem publiczności jest przygotowanie kartek z napisem „DELILAH„. Dzięki temu fanclub chce pokazać, że Delilah zawsze może liczyć na polskich fanów, a także chce jej udowodnić, iż jest ona „Inside our love”. 🙂

Akcja opiera się na utworze Inside My Love. Zostanie zrealizowana wraz z początkiem wykonywania pierwszego refrenu.

Szczegóły na temat akcji można znaleźć tutaj. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji każdego, kto wybiera się na koncert!

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .