Mad-Music.pl

Ivar Bjørnson i Einar Selvik wystąpią w Polsce!

Ivar Bjørnson i Einar Selvik już w lutym przyszłego roku zawitają do Polski! Organizatorami koncertu są Klub Studio oraz Iron Realm Productions.

W 2016 roku Ivar Bjørnson (Enslaved) oraz Einar Selvik (Wardruna) połączyli swe siły oraz pasję do historii Skandynawii i pod nazwą Skuggsjá wydali płytę „A Piece for Mind & Mirror”. Po niewątpliwym sukcesie wydawnictwa kontynuują swą podróż, tym razem splatając tradycyjne i nowoczesne dźwięki oraz instrumenty pod nazwą Hugsjá.

Wraz z początkiem roku muzycy wyruszą w krótką trasę po Europie, by promować oba wydawnictwa. Wspólne z Einarem i Ivarem na scenie pojawią się Iver Sandøy (perkusja, drugi wokal), Håkon Vinje (klawisze) oraz Silje Solberg (skrzypce Hardanger).

Oto co obydwaj kompozytorzy powiedzieli o nadchodzącej trasie: “To nowy etap naszej wspólnej podróży. Najpierw wspólnie komponowaliśmy, potem występowaliśmy na festiwalach i wydawaliśmy albumy. Teraz wreszcie zabieramy naszą muzykę w trasę, aby występować na żywo przed publicznością w kilku krajach europejskich. Bardzo cieszymy się na tą okazję – i jesteśmy wdzięczni za olbrzymie wsparcie, bo dzięki niemu wszystko to stało się możliwe”.

Występ w Polsce będzie miał miejsce w krakowskim klubie Studio, 2 lutego 2019 r.

Rozpiska godzinowa koncertu w Krakowie:
19.00 – otwarcie drzwi
20.00 – początek koncertu

Ceny biletów:
– 130 zł (pierwsza pula przedsprzedaży)
– 150 zł (zwykła przedsprzedaż)
– 160 zł (w dniu koncertu)
– 195 zł (siedzące na balkonie)

Sandra Kostromska

Sandra Kostromska

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .