Mad-Music.pl

JOSEF SALVAT kontynuuje satyrę na showbiznes w najnowszym klipie do piosenki ‚Paradise’! Nowa płyta już 19 lutego!

Night Swim album cover small

Josef Salvat to obecnie jeden z najmodniejszych wokalistów w Wielkiej Brytanii. 28-Latek o urodzie amanta z filmów z lat 30-tych ub. wieku dał się poznać szerszej publiczności m.in. dzięki przebojowi „Open Season”, któremu towarzyszył klip żartujący z procesu powstawania teledysków w dzisiejszych realiach show-biznesu. Teraz, w przededniu wydania debiutanckiej płyty Josefa, mamy kontynuację tej satyry – w krzywym zwierciadle oglądamy szał udzielania wywiadów przed płytą – w klipie do najnowszego singla ‘Paradise’. Utwór idealnie miesza romantyczne brzmienia pop z tanecznym refrenem, który może nieźle zdziwić fanów znających go z bardziej delikatnych, spokojnych brzmień.

Długo oczekiwany album Josefa Salvata „Night Swim” ukaże się 19 lutego. Angielska wersja (francuska ukazała się tylko we Francji jeszcze w grudniu 2015) zawierać będzie 12 utworów, z których część jest już dobrze znana – „Hustler”, „Till I Found You” i wspomniane „Open Season” ukazały się już na singlach bądź EP-kach. Wersja deluxe płyty (16 piosenek) zawierać będzie dodatkowo słynny cover „Diamons” Rihanny, który dzięki znacznemu oddaleniu od oryginału wywołał sporą sensację w Internecie.

Album „Night Swim” ukaże się również na winylu i w formie cyfrowej (zamów z iTunes już teraz).

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned invalid data.