Pierwszą zapowiedzią szóstego już wydawnictwa był singiel Have It All – wtedy nikt jeszcze nie znał ani tytułu albumu ani przewidywanej daty premiery. Wraz z wydaniem kolejnego singla, Unlonely, muzyk zdradził zarówno jaką nazwę nadał krążkowi jak i dzień trafienia do sprzedaży!

Do sieci trafił drugi utwór Jasona Mraza, który zapowiada kolejny krążek w jego karierze. Nie da się ukryć, że Know będzie wyjątkowym wydawnictwem – obydwa single to nic innego jak pozytywne dźwięki, z jeszcze weselszym przesłaniem.

Pierwszy z nich, Have It All, odbił się głośnym echem na całym świecie – bije rekordy popularności na wszelkich playlistach i serwisach streamingowych. Unlonely wpada w ucho, a od głosu Mraza nie da się oderwać – czy kolejny utwór muzyka powtórzy historię?

Unlonely pojawi się na szóstym już albumie Jasona o tytule Know – wydawnictwo trafi do sprzedaży 10 sierpnia bieżącego roku, a przedsprzedaż ruszyła już teraz. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych Ameryki będą mieli również przyjemność zobaczenia, jak wyglądał proces tworzenia płyty – do kin trafi film dokumentalny Jason Mraz – Have It All The Movie.


Więcej:

Jason Mraz na Facebooku

Strona WWW

Komenatrze

komentarz