Ze swoim najnowszym albumem „The Original High” Adam Lambert nareszcie uzyskał status popowej gwiazdy, na który pracował ciężko latami. Jego przebojowy singiel „Ghost Town” w serwisie YouTube obejrzano do tej pory ponad 10 milionów razy, piosenka jest hitem w rozgłośniach radiowych na całym świecie, a Polscy słuchacze apelują, by wokalista ponownie odwiedził nasz kraj. Adam przygotował kolejną niespodziankę dla fanów. Jest to zestaw remiksów hitu „Ghost Town”.

AL_TheOriginalHigh_S

Do cyfrowej sprzedaży trafiło właśnie sześć remiksów „Ghost Town”. Ich autorami są: Tritonal, Dave Winnel, Blood Diamonds, Steven Redant, KREAM oraz Unlike Pluto. Remiksy można zamawiać na tej stronie: https://itunes.apple.com/pl/album/ghost-town-remixes-ep/id998028992?app=itunes&ign-mpt=uo%3D4.

Kawałek, jak i płyta, spotkały się z doskonałymi recenzjami. Prestiżowy „New York Times” napisał o „Ghost Town”, że to: „Najlepszy singel Lamberta ze wszystkich wydanych do tej pory”. „Lambert prezentuje na płycie imponujące możliwości wokalne i deephouse’owe beaty przyjazne antenie radiowej” – pisał z kolei o płycie „Rolling Stone”.

Do piosenki powstał wideoklip, który wyreżyserował Hype Williams (m.in. Kanye West, Will Smith, Busta Rhymes).

 

W lutym 2015 roku Adam Lambert wystąpił w Polsce z grupą Queen. Polscy fani rozpoczęli jakiś czas temu akcję, której celem jest spowodowanie, by artysta wystąpił u nas ponownie, tym razem solo. Polem działania są social media, konkretnie Facebook i Instagram. O postępach akcji można czytać na Facebooku (https://www.facebook.com/pages/AdamLamberteu/163078160410792?sk=timeline) i Twitterze (https://twitter.com/AdamLambert_PL).

Dodajmy na koniec, że Adam zaprosił do nagrań trzeciej płyty gości. W piosence „Rumors” słychać szwedzką wokalistkę i kompozytorkę Tovę Lo (Ebba Tove Elsa Nilsson). Z kolei w „Lucy” pojawia się doskonale znany Lambertowi Brian May z Queen.

Zawartość płyty “The Original High”:

 1. Ghost Town
  2. The Original High
  3. Another Lonely Night
  4. Underground
  5. There I Said It
  6. Rumors (featuring Tove Lo)
  7. Evil in the Night
  8. Lucy (featuring Brian May)
  9. Things I Didn’t Say
  10. The Light
  11. Heavy Fire
  12. After Hours (tylko na edycji deluxe)
  13. Shame (tylko na edycji deluxe)
  14. These Boys (tylko na edycji deluxe)

Komenatrze

komentarz