Mad Music

Laura Mvula współpracuje z Nilem Rodgersem! Zobacz teledysk do „Overcome”

LM_Overcome_FINAL_v5_SIZED-96878255

Od momentu pojawienia się jej debiutanckiego albumu „Sing To The Moon”, który został świetnie przyjęty przez krytyków, i międzynarodowej trasy koncertowej, Laura Mvula nieustannie pozostaje w świetle reflektorów. „Overcome” to jej najnowszy singiel, stworzony przy współpracy z legendarnym Nilem Rogersem.

Utwór został wyprodukowany przez Troy’a Millera, który pracował z takimi gwiazdami jak Amy Winehouse, Mark Ronson i Rumer, oraz współprodukowany przez samą Laurę. Piosenka pokazuje artystkę z całkowicie nowej, innej perspektywy – ciągle jednak zachowując jej charakterystyczne brzmienie oraz pokazując progres, który wykonała artystka w swojej twórczości.

Współpraca z Nilem Rogersem narodziła się z ich przyjaźni, która powstała z miłości do muzyki i pracy każdego z nich. Laura wysłała pierwotną wersję „Overcome” do Nile’a, a ten pokochał ją tak bardzo, że postanowił dodać do niej trochę ze swojej magii.  Ostatecznym efektem jest prawdziwy muzyczny testament obojga z nich, pokazujący ich talent i czysty rozwoju Laury od czasu jej debiutanckiego albumu.

https://sonymusicpoland.lnk.to/LMOvercome

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.