Mad Music

LP, uwielbiana za „Lost On You”, powraca z nowym singlem „Girls Go Wild”!

Amerykańska wokalistka i autorka piosenek LP wraca z zupełnie nowym singlem „Girls Go Wild” wyprodukowanym przez Mike Del Rio (X Ambassadors, Kylie Minogue, POWERS).

To numer, który z pewnością nie rozczaruje ogromnej rzeszy fanów charyzmatycznej artystki: urzekający, funky z mocnym, charakterystycznym wokalem! „Girls Go Wild” to zapowiedź nowego albumu LP! Więcej szczegółów już niedługo!

LP mówi o nowym singlu: “Girls Go Wild” powstało po w Joshua Tree kiedy z moimi przyjaciółmi wracaliśmy z długiej trasy koncertowej do domu. To była pierwsza piosenka, którą napisałam na swój nowy album kiedy moje myśli pędziły i wirowały jak burza. Niesamowite poczucie, jakby cała moja przeszłość, teraźniejszość i przyszłość została przefiltrowana przez pustynne marzenie.

Od wydania 4 długogrającego albumu “Lost On You”, który dał LP należytą sławę, artystka nieprzerwanie koncertuje! Bilety na jej koncerty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. A ona sama występuje na największych i najważniejszych światowych scenach: Coachella (Indio, CA), Osheaga (Montréal, Canada), Outside Lands (San Francisco, CA),Mad Cool (Madrid, Spain) i wiele innych.

Tytułowy singiel “Lost On You” ma imponującą liczbę ponad 500 milionów streamów oraz status platyny w Rosji, Polsce, Grecji, Szwajcarii czy Francji. Teledyski do utworów z ostatniej płyty „Lost On You”, „Muddy Waters” i „When We’re High” zostały odtworzone ponad 280 milionów razy!

LP stała się ulubienicą krytyków zbierając pochwały dziennikarzy z Billboard, Paper, Out Magazine, V Magazine, The Guardian, British Vogue i wielu innych.

Źródło/fot.: Info press

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również