Mad Music

Marta Gałuszewska opublikowała nową wersję „Nie Mów Mi Nie”

Marta Gałuszewska to zwyciężczyni ostatniej edycji show „The Voice Of Poland”, w którym była pod opieką Michała Szpaka. Po wygranej w programie młoda wokalistka wydała swój debiutancki singiel „Nie Mów Mi Nie”. Właśnie w sieci pojawiła się całkowicie nowa wersja tego utworu.

„Nie mów mi nie” Marty Gałuszewskiej i Malika Montany w remiksie Dj.Frodo to niezwykłe spotkanie światów popu oraz hip-hopu. Piosenka Marty już teraz ma bardzo liczne grono fanów, ale dzięki nowej wersji utwór z pewnością podbije serca nowych słuchaczy.

„Mega utalentowana popowa wokalistka i jeden z najpopularniejszych obecnie raperów to połączenie, które w Polsce jest dość rzadko spotykane. Mam nadzieję, że ta współpraca uświadomi przynajmniej niektórym, że na pozór różne światy mogą się fajnie przenikać” – opowiada Dj.Frodo.

Przypomnijmy, że Marta Gałuszewska z anglojęzyczną wersją „Nie Mów Mi Nie” wystartowała w tegorocznych Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2018.

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.