Mad Music

Nowy, przebojowy do szpiku kości singiel od Galantis i OneRepublic! Posłuchaj „Bones” już teraz!

Świeżo po dwóch ogromnych, wyprzedanych koncertach sylwestrowych w słynnym klubie Aragon Ballroom w Chicago, uznany na całym świecie szwedzki duet Galantis wchodzi z impetem w 2019 rok.

Zespół wydał właśnie nowy singiel „Bones„, w którym słyszymy wokalistę grupy OneRepublic – Ryana Teddera.

Bones” to dopiero przedsmak tego, co Galantis planują na 2019 rok. Niedawno wydali dwa utwory: „San Francisco” z gościnnym udziałem Sofii Carson oraz „Emoji„, który ujrzał światło dzienne w listopadzie. Znani z ponadprzeciętnych występów na żywo, Christian Karlsson i Linus Eklöw już teraz ogłosili wiele koncertów w 2019 roku, a wkrótce pojawi się ich jeszcze więcej!

Przypomnijmy, że drugi album Galantis, „The Aviary” zadebiutował w Top 10 w 23 krajach i otrzymał szerokie uznanie krytyków. Dodatkowo, ich debiutancki album „Pharmacy” osiągnął nr 1 na liście Billboard Dance Chart i znalazły się na nim hity „Peanut ButterJelly” i „Runaway (U & I)„, z których ostatni pokrył się złotem w siedmiu krajach i zdobył nominacje do GRAMMY za „Best Dance Recording” i „Best Remixed Recording„.

 

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.