Mad-Music.pl

Nowy teledysk Avicii w 360 stopniach!

wert25-letni Tim Bergling znany jako Avicii nie próżnuje po sukcesie jego debiutanckiego albumu True i przygotowuje się do wydania kolejnej płyty zatytułowanej Stories, która ma ukazać się jesienią.

Do tej pory szwedzki DJ zaprezentował 3 utwory z nadchodzącego krążka: Feeling Good, The Nights i The Days. 22 maja zaprezentował kolejny singiel zatytułowany Waiting for Love, który został stworzony przy współpracy z Martinem Garrixem.

29 maja na portalu You Tube pojawił się teledysk do najnowszego singla w technologii 360 stopni! Dzięki niej możemy oglądać go z każdej strony i kierować podgląd na dowolne miejsce lub postać w filmie!

Uwaga! Technologia 360 stopni nie działa we wszystkich przeglądarkach. W celu skorzystania z niej zaleca się przeglądarkę Chrome.

Klip możecie obejrzeć poniżej:

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .