Mad Music

Panus

Paweł Janus lepiej znany jako Panus to 28 letni raper z Ptaszkowej (okolice Nowego Sącza) który dał się poznać szerszej publiczności dzięki Krakowskiemu Podziemiu. Artysta po trzech latach przerwy w działalności, 15 stycznia 2016 wydał pierwszy singiel „Wiara„, w którym oprócz niego samego możemy usłyszeć także świetny wokal Any Szen i rap Daro. Raper zapowiedział debiutancki album „Najszczersze Wersy„, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

13 lutego 2016 roku ukazał się drugi utwór Pawła „Byłem Jestem Będę„, który także promuje wyżej wspomniane wydawnictwo. Piosenka została nagrana w Krakowskim studiu GremiumRec. Za skomponowanie podkładu oraz mastering całości jest odpowiedzialny Kozim. Klip w którym widzimy ujęcia z Krakowa nakręcony został zaś przez studio filmowe „Jaksa”

Jak sam mówi raper: „Do powrotu do muzyki przekonała mnie kobieta mojego życia. W swojej twórczości będę starał się łączyć rap z różnymi stylami muzycznymi. Mam już w trakcie realizacji kilka Ciekawych projektów.

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Unable to communicate with Instagram.