Idziemy Dalej to tytuł najnowszego singla Oleny. Piosenka różni się od dotychczasowych wydawnictw piosenkarki. Olena tym razem pokazuje inną, nieco bardziej rozrywkową stronę swojej twórczości. Jak sama mówi: „To wesoły utwór, zależało mi na tym, by wywoływał dobre emocje. Chcę przekazać słuchaczowi zastrzyk pozytywnej energii, chwilę wytchnienia i beztroski, dodając jednocześnie otuchy i pewności siebie.”

Tekst opowiada o tym, że warto żyć chwilą. Żyć tak, by zapamiętać te najlepsze, najszczęśliwsze momenty i by było ich jak najwięcej. Teledysk do piosenki zrealizowany został przez grupę filmową Elemental Frames, gościnnie wystąpiła formacja taneczna Twerkout Crew.

Posłuchaj/pobierz:
https://wmg.lnk.to/OlenaIdziemyDalej

OLENA – wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i muzyki, aranżuje swoje utwory. Kształcenie muzyczne rozpoczęła w wieku pięciu lat. Od szóstego roku życia gra na skrzypcach. Absolwentka PSM I i II stopnia oraz Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie skrzypiec. W grudniu 2015r. Olena zadebiutowała świątecznym singlem „Zakochaj się w Święta” wydanym przez wytwórnię muzyczną Konkol Music. Piosenka gościła na antenie m.in. Radio Zet, Rmf Fm. W 2016 roku, dzięki współpracy z Konkol Music, ukazał się Jej drugi singiel pt. „Demon. Piosenka zaistniała na playlistach największych rozgłośni radiowych w Polsce m.in. Radio Zet, Radio Eska, Rmf Fm. Teledysk grany jest przez muzyczne stacje telewizyjne takie, jak Eska Tv, 4FunTv. Olena kilkukrotnie występowała na Scenie DDTVN.

Lubi kino akcji, s-f, komedie, horrory, powieści Stephena Kinga. Jest uzależniona od obserwacji nocnego nieba, zakochana w atmosferze NYC. Jej ulubieni artyści to m.in. Freddie Mercury, Ella Fitzgerald, Marcus Miller. W dzieciństwie fanka zespołu Queen. Olena – czeska i ukraińska odmiana imienia Helena, z jęz. starogreckiego „Blask Księżyca”.

Komenatrze

komentarz