Mad Music

[PREMIERA] „Holding back” – klimatyczny klip od Rosalie.

Rosalie. zadebiutowała w styczniu tego roku, od razu zdobywając miano jednego z lepszych debiutów. Inspirowany klimatem lat 90′ Flashback to pierwszy od dawna dobry, polski r&b – którego promocja trwa w najlepsze: wokalistka wydała właśnie klip do jednego z utworów.

Klip do utworu Holding Back to również nawiązanie do stylistyki lat 90′ i klimatu teledysków namiętnie oglądanych na MTV. Duża w tym zasługa stylizacji, za które odpowiedzialna była Ewelina Gralak, jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego street fashion.

Flashback to album na wskroś przesiąknięty stylistyką r&b, czerpiącą z hip-hopu i współczesnej elektroniki. Przy pracy nad nim, Rosalie. skorzystała z pomocy kilkunastu producentów umiejętnie łącząc utwory w spójną całość. Zaowocowało to wygraną w plebiscycie Sanki 2018, polskiego odpowiednika „BBC Sound Of…” i nominacją do Fryderyka w kategorii „Debiut roku”.

 

 

Jestem bardzo dumna z utworu Holding Back, bo to właśnie w nim udało się przemycić największą dawkę oldschoolowego r&b, które tak mocno mnie inspiruje.”


Więcej:

Rosalie. na Facebooku

Komenatrze

komentarz

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Reklama

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.