Maitre Gims – zdobywca licznych nagród z 4 milionami sprzedanych płyt na koncie i ponad miliardem wyświetleń teledysków mimo wielkiego sukcesu ani na chwilę nie zwalnia tempa. Artysta właśnie opublikował teledysk do najnowszego singla „Caméléon”.

Teledysk w niecałą dobę został odtworzony prawie 400 000 razy!!!

W dyskografii francuskiego rapera znajdują się dwa wydawnictwa. Debiutancki i od razu platynowy album „Subliminal” sprzedał się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy. Jego następca, krążek „Mon Cœur Avait Raison”, otworzył muzykowi drzwi do kariery poza granicami Francji, zyskując status poczwórnej diamentowej płyty we Włoszech, podwójnej platyny w Danii i platyny w Szwajcarii.

Autor tekstów, kompozytor i producent to prawdziwy ekspert tworzenia tanecznego nastroju. W jego twórczości płynnie przeplatają się brzmienia rumby z Kongo, inspiracje piosenką francuską i królujący na światowych listach przebojów urban pop. Eklektyczną mieszanką inspiracji bezbłędnie zjednuje sobie serca fanów na całym świecie. Idealnie odzwierciedlają to ilości wyświetleń jego teledysków!

Komenatrze

komentarz