MØ to autorka i głos z kilku najsłynniejszych piosenek ostatnich lat. Doskonale pracuje nad swoim nazwiskiem – zarówno materiałem autorskim i utworami stworzonymi we współpracy z topowymi wokalistami, które biją rekordy odsłuchań w serwisach streamingowych. Do sieci właśnie trafił kolejny singiel – czy powtórzy sukces tych poprzednich?

Znana z hitów Lean On, Final Song czy Kamikaze MØ ogłosiła premierę swojej nowej płyty Forever Neverland. To następca wydanego 4 lata temu debiutanckiego wydawnictwa, który ukaże się finalnie 19 października. Pierwszym singlem promującym Forever Neverland jest Sun In Our Eyes, które współtworzył Diplo – muzycy poznali się blisko 5 lat temu przy tworzeniu kawałka XXX 88, przez co już teraz oczekiwania wobec albumu rosną.

Jesteśmy już starymi znajomymi. Lubię pracować z Diplo, bo czuję się przy nim wolność artystyczną a ostateczny produkt zawsze mi się podoba. Przy ‘Sun In Our Eyes’ udało nam się połączyć moje dwa ulubione składniki – melancholijne dźwięki i podnoszący na duchu nastrój […] To nasza najlepsza kompozycja w historii.

W ramach promocji nowej płyty MØ wyruszy w trasę koncertową, w ramach której zobaczymy ją także w Polsce – 21 listopada wystąpi w warszawskim klubie Stodoła, a jako jej support wystąpi jej dobra znajoma, ALMA.


Więcej:

MØ na Facebooku

Komenatrze

komentarz