Choć wokalistka wydała krążek w połowie stycznia, już kilka miesięcy wcześniej znalazła się na liście najbardziej wyczekiwanych premier. Niezwłocznie zyskała miano debiutu i albumu roku. Określana mianem objawienia czy wschodzącej gwiazdy muzyki elektronicznej szybko zebrała oddane grono wielbicieli. Skrupulatnie dba o swoich fanów, publikując klipy z longplay’a – OhOH to świeży klip prosto z Korei Południowej!

Anywhere but here, pierwszy długogrający album Poli, został zainspirowany podróżami po całym świecie. Utwory nagrywane były w różnych jego zakątkach, przy współpracy z najwyśmienitszymi producentami. Jak sama twierdzi, dzięki zmianom otoczenia mogła pozwolić sobie na zachowanie dystansu.

 

 

O wokalistce usłyszeć można było w 2015 roku, gdy wydała EP–kę. Już wtedy pojawiły się pierwsze głosy zwiastujące potężny talent i ogromne możliwości – świadczyć o tym może chociażby sesja dla Deezer Session, którą Rise zrobiła jako jedyna Polka.

Na koncie ma mnóstwo koncertów na najbardziej prestiżowych festiwalach (Open’er czy Soundrive), a także w najpopularniejszych polskich klubach. Pola nie zwalnia tempa i już szykuje się na podbój kolejnych scen, m.in. Olsztyn Green Festival.


Więcej:

Pola Rise na Facebooku

Strona WWW

Komenatrze

komentarz