Mad Music
fot. Maria Kozaryn

[PREMIERA] „Save Me Boy” prosto z Ameryki!

Save Me Boy to pierwsza EP–ka, która wyszła z rąk Kasi Lins, zapowiadająca debiutancki album. Wokalistka szybko zdobyła serca słuchaczy i krytyków wydanym na początku lutego długogrającym krążkiem, Wiersz Ostatni. Singiel, o tym samym tytule, promujący wydawnictwo doczekał się teledysku… prosto z Ameryki!

Klip powstał do wersji live utworu, który jest pierwszą częścią krótkich muzycznych filmów. Wokalistka wyruszyła w podróż po Stanach Zjednoczonych Ameryki, gdzie szukając inspiracji, nagrała trzy utwory w różnych wyjątkowych miejscach. Teledysk utrzymany w wyjątkowym klimacie pozwala poczuć podróż, którą przebyła Lins z zespołem i Low Roar. Dodatkowo odmieniona wersja utworu Save Me Boy dodaje atmosferze klipu tajemniczości, wrażliwości.

„Zdecydowaliśmy, że pakujemy bagaże i chwilowo zmienić polskie tereny na kalifornijski klimat. Podróżowaliśmy przez miesiąc, żeby znaleźć inspiracje i nagrać trzy wersje live utworów w charakterystycznych miejscach, które pozwolą nam poczuć nastrój terenów, które zwiedziliśmy.”


Więcej:

Kasia Lins na Facebooku

Komenatrze

komentarz

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.