Mad Music

Siostry Krewella powracają z nowym singlem ‚Beggars’!

o-KREWELLA-facebook

Elektro-popowy duet Krewella, który tworzą siostry Jahan i Yasmine,  zapowiedział premierę EP-ki „Ammunition”. Mini-album  trafi do sprzedaży cyfrowej w maju, a promuje go opublikowany dzisiaj utwór „Beggars”,wyprodukowany przez Diskord, łączy hard rockowe brzemiennie z dubstepem.  Piosenka jest już również dostępna w serwisach digitalowych pod tym linkiem. Dzisiaj ma również premiera teledysku.

Krewella tworzą siostry Jahan i Yasmine Yousaf. Od czasu debiutu w 2012 roku, z pozytywnie przyjętą przez krytyków EPką „Play Hard”, duet zdobył dużą rzeszę fanów, którzy sami określają się mianem „Krew”.  Pierwszy album zespołu „Get Wet” zadebiutował na #8 amerykańskiego zestawienia  Billboard Top 200. Promujący go singiel „Alive” szybko zdobył 1. miejsce na liście Billboard Dance Radio Airplay. Siostry występowały na największych światowych festiwalach, w tym: Coachella, Electric Daisy Carnival, Lollapalooza i Tomorrowland.

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.