Mad Music

Sam Smith – nowy album!

Sam Smith zapowiada długo oczekiwany drugi album „The Thrill of It All”. Premiera już 3 października!

Wraz z ogłoszeniem premiery płyty artysta prezentuje nowy utwór „Pray”:

Po trzech latach od debiutu Sam Smith nareszcie powraca z nowym materiałem, Debiutancka płyta rozeszła się na świecie w oszałamiającej ilości ponad 12 milionów egzemplarzy, a Sam Smith stał się międzynarodową gwiazdą i jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów na scenie muzyki pop, obsypanym najważniejszymi nagrodami muzycznymi – m.in. Golden Globe, Brit Awards i Grammy.

W Polsce album „In The Lonely Hour” zdobył status potrójnej platynowej płyty!

Płyta „The Thrill of It All”  ukaże się 3 listopada, a zapowiada ją opublikowany już singiel „Too Good At Goodbyes”, który natychmiast dotarł do 1. miejsca Global Spotify Charts. Artysta niedawno zaprezentował teledysk do „Too Good At Goodbyes”, którego reżyserem jest Luke Monaghan.

Przy tworzeniu nowego materiału Sam Smith ponownie połączył siły z ze swoim wieloletnim przyjacielemJimmym Napesem, a ponadto do współpracy zaprosił Timbalanda, Malay, Jasona ‘Poo Bear’ Boyda oraz zupełnie nowy talent – YEBBA.

Mały przedsmak nadchodzącej płyty został zaprezentowany podczas kilku kameralnych występów artysty w Londynie, Nowym Yorku, Los Angeles i Berlinie jakie odbyły się niedawno.

Lista utworów:

 1. Too Good At Goodbyes
 2. Say It First
 3. One Last Song
 4. Midnight Train
 5. Burning
 6. Him
 7. Baby, You Make Me Crazy
 8. No Peace (feat. YEBBA)
 9. Palace
 10. Pray

Wersja specjalna:

 1. Nothing Left For You
 2. The Thrill Of It All
 3. Scars
 4. One Day At A Time

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również