Mad-Music.pl

Sylwia Grzeszczak i Liber wracają z singlem „Dobre Myśli”

Sylwia Grzeszczak w tym roku obchodzi 10-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji artystka przygotowała dla swoich fanów kilka niespodzianek. Jedną z nich jest wspólny singiel z Liberem.

Dziesięć lat temu Sylwia Grzeszczak oraz Liber wydali przebojowy album „Ona i on”, który zawiera takie hity jak „Nowe szanse” czy „Co z nami będzie”. Teraz ta dwójka ponownie połączyła swoje muzyczne siły i zaprezentowali nowy singiel nazwany „Dobre myśli”. Efekt współpracy to mieszanka reggae, retro-funku oraz hip-hopu. Produkcją nagrania zajął się Bogdan Kondracki, który pracował m.in. z Dawidem Podsiadło, Anią Dąbrowską czy Edytą Górniak.

Sylwia Grzeszczak jesienią wyruszy także w jubileuszową trasę koncertową „TEN”. Jednym z przystanków na trasie będzie Warszawa. Koncert jest zaplanowany na 6 października na hali Torwar.

Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .