Mad Music

Thirty Seconds To Mars zdradzają szczegóły nowej płyty!

Thirty Seconds to Mars zdradzają wszystkie szczegóły nowej płyty. Ich piąty album został zatytułowany „America” i w sklepach oraz serwisach streamingowych pojawi się już 6 kwietnia.

Wydawnictwo zawiera 12 premierowych kompozycji, a w tym utwory nagrane wspólnie z A$AP Rocky oraz Halsey. Najnowszy singiel promujący płytę to „One Track Mind”, który premierę będzie miał już jutro, tj. 23 kwietnia. Premierze albumu towarzyszy kontrowersyjna kampania reklamowa z plakatami zawierającymi m.in. hasła „Fake News”, „Russia”, „Justin”, „Michael” czy „CIA”. Znaczenie kampanii wyjaśnił Jared Leto, lider i wokalista zespołu:

„Dla mnie te plakaty są jak kapsuły czasu. Kiedy patrzymy na hasła osobno, bez kontekstu, mogą one prowokować, bawić lub zaskakiwać, ale razem dają one obraz kultury i czasów, w których żyjemy.”

W ramach trasy koncertowej Thirty Seconds to Mars dwa razy zagrają w Polsce. Pierwszy koncert odbędzie się 18 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi. Po raz drugi Jared Leto i spółka zagrają 29 sierpnia w Tauron Arenie w Krakowie.

TRACKLISTA:

 1. Walk On Water
 2. Dangerous Night produced by Zedd
 3. Rescue Me
 4. One Track Mind ft. A$AP Rocky
 5. Monolith
 6. Love Is Madness ft. Halsey
 7. Great Wide Open
 8. Hail To The Victor
 9. Dawn Will Rise
 10. Remedy
 11. Live Like A Dream
 12. Rider


Komenatrze

komentarz

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Instagram has returned empty data. Please check your username/hashtag.