10 lat MaxFlo. Fani wybierają największe hity dekady.

Projekt graf. Aleksandra Młodecka (2)

„Na szczycie” GrubSona, „1 moment” K2 z Buką czy „Habitat” Pokahontaz – te i kilkadziesiąt innych utworów walczy o miano najlepszych bangerów minionej dekady. Tytuły, które zdobędą najwięcej głosów jeszcze w tym roku ukażą się na ekskluzywnej kompilacji z okazji 10-lecia MaxFloRec. Zabawa trwa do 16.11. (niedziela) włącznie.

Od wczoraj fani hip-hopu (i nie tylko!) typują najlepsze utwory wydane przez MaxFloRec w ciągu ostatnich 10 lat. Głosowanie odbywa się za pomocą sondy na stronie wydarzenia „10 lat MaxFlo. Zagłosuj i wybierz najlepsze bangery dekady!” (kliknij, aby przejść: https://www.facebook.com/events/1485009791768169/). Nie po raz pierwszy szykujemy dla Was muzyczną składankę, ale po raz pierwszy powstaje ona w taki sposób. To Wy tworzycie tracklistę. Mało tego: nie podajemy Wam propozycji na tacy. Sami sugerujecie, co powinno znaleźć się na krążku! Macie realny wpływ na wygląd tej płyty. Płyty, która ukaże się w limitowanym nakładzie z okazji 10-lecia naszej działalności – czytamy na MaxFlo.pl.

Aktualnie jednym z pierwszych dziesięciu utworów na liście jest „SI”. Przypomnijmy, że to singiel sprzed 3 lat, który trafił na pierwszy polski 7-calowy picture disc wydany z okazji… 7. urodzin MaxFlo. Producentem utworu jest Di.n.o, autorem skreczy DJ BRK, a wokalnie udzielili się w nim: Skorup, BU, Bob One, Rahim, Majkel i GrubSon.

– Nie ograniczamy naszych odbiorców w żaden sposób. Mogą postawić zarówno na numery topowych artystów, jak i na debiutantów. Wśród pierwszych odpowiedzi w sondzie znalazły się single znane z rozgłośni radiowych i te, które się w radiu nie pojawiły. Są numery, które wypuściliśmy dobrych kilka lat temu, są też te najnowsze. Podobnie jest z artystami: obok tych działających już trochę na scenie pojawili się rekruci MaxFloLabu – komentuje Joanna „Este” Michalik z działu PR MaxFloRec. Głosowanie trwa do 16 listopada (niedziela) włącznie. Kompilacja muzycznych wyborów fanów ujrzy światło dzienne w grudniu br.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)