A Perfect Circle i Chelsea Wolfe wystąpią w Krakowie!

Agencja koncertowa Metal Mind Productions zaprasza na pierwszy w Polsce występ zespołu A Perfect Circle! Zespół wystąpi 15 grudnia w TAURON Arena Kraków w ramach trasy promującej ich najnowszą, wydaną 20 kwietnia płytę „Eat the Elephant”.

A Perfect Circle to amerykańska supergrupa grająca rock alternatywny. Liderami zespołu są gitarzysta Billy Howerdel oraz James Maynard Keenan, który jest również wokalistą Tool i Puscifer.

Od początków grupy, które sięgają 1999 roku zespół wydał 4 pełne albumy, którymi ugruntował sobie mocną pozycję oraz uznanie w świecie muzycznym. Ich wydany w 2000 roku debiut „Mer de Noms” jest uznawany za jedną z najbardziej przełomowych płyt w historii rocka alternatywnego. Po wydaniu trzeciego albumu „eMOTIVE” zespół zawiesił działalność, a jego członkowie skupili się na innych projektach. Po 2010 zespół kilkukrotnie reaktywował się w celu aktywności koncertowej. Na początku 2017 roku artyści zapowiedzieli wydanie kolejnego, czwartego albumu grupy.
Obecnie obok Keenana i Howerdela zespół tworzą: perkusista Jeff Friedl (Puscifer, The Beta Machine), basista Matt McJunkins (m.in. Eagles Of Death Metal, Puscifer) oraz gitarzysta James Iha (The Smashing Pumpkins), którego na europejskiej trasie zastąpi Greg Edwards (Failure, Autolux).

Gościem specjalnym w Krakowie będzie znana amerykańska artystka Chelsea Wolfe, którą latem tego roku mieliśmy okazję podziwiać na solowym koncercie w poznańskim klubie Tama.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Płyta stojąca – 240 / 260 zł
Płyta stojąca EE (early entrance) – 300 / 320 zł
Siedzące kat. 1 (sektory A i B) – 270 / 290 zł
Siedzące kat. 2 (sektory C) – 210 / 230 zł

Bilety można nabyć na stronach:

http://shop.metalmind.com.pl/ (KOLEKCJONERSKIE)
www.ebilet.pl
www.eventim.pl
www.biletin.pl
www.ticketportal.pl
oraz w sieci sklepów EMPIK.