Agata Radziszewska dzieli się nowym wydawnictwem!

Agata Radziszewska podzieliła się właśnie swoim najnowszym materiałem. EPka “Spadam” wydana została nakładem FONOBO Label i dostępna jest we wszystkich serwisach cyfrowych. Na mini albumie znajdziemy viralowy hit Agaty – piosenkę “2/10”, którą artystka podbiła streamingi oraz TikToka.

Agata Radziszewska – młoda reprezentantka FONOBO Label, świętuje premierą swojej EPki “Spadam”. Na mini albumie znajdziemy 6 autorskich kompozycji, w których Agata dzieli się swoimi przeżyciami z ostatnich miesięcy. Materiał opowiada o różnych fazach radzenia sobie z problemami. 

Chciałam by każda piosenka oddawała inne emocje towarzyszące w takim czasie – od gniewu po iskrę nadziei czy ciągniecie siebie samego po ziemi

komentuje Agata

EPkę “Spadam” promowały dwa bardzo dobrze przyjęte single, którymi Agata podzieliła się fanami w ostatnich tygodniach. Pierwszy z nich – piosenka “2/10” jeszcze przed swoją oficjalną premierą stała się hitem na TikToku. Drugim utworem, którym artystka zapowiadała wydawnictwo jest numer “O nie!”, o którym mówi: Utwór ten napisałam jakiś czas po przeprowadzce do większego miasta, gdy zaczęłam poważnie zastanawiać się nad moim zdrowiem psychicznym. Myślałam wtedy, że jest już za późno na jego naprawę i obwiniałam tylko i wyłącznie samą siebie za mój stan. Zrozumiałam też, że moje dawne życie już nigdy nie wróci.

“Spadam” jest efektem współpracy Agaty Radziszewskiej i Michała Wrzosińskiego. Artystka odpowiedzialna jest za teksty oraz muzykę, a Michał zajął się produkcją. Cały materiał od dziś dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

Mini album “Spadam” jest drugim wydawnictwem w karierze artystki. W 2021 roku nakładem FONOBO Label ukazał się jej debiutancki materiał “Młodzi”.

Agata Radziszewska – kto to?

Agata Radziszewska – głos młodego pokolenia! Z muzyką związana jest od czasów dzieciństwa, a pierwsze melodie oraz teksty tworzyła już w podstawówce. Początkowo jej muzyka była sekretem, ale z czasem zdecydowała się podzielić nią ze światem i zadebiutowała w ramach akcji FONOBO Pitcher, wypuszczając radosny kawałek zatytułowany „Dotknąć nieba”. Po sukcesie pierwszego singla kontynuowała współpracę z FONOBO Label i wydała EP-kę “Młodzi”. Po premierze albumu zagrała serię solowych koncertów, a później zamknęła się w studio, gdzie rozpoczęła pracę nad nowym materiałem. Właśnie wydała swoje drugie wydawnictwo, które zapowiadały niezwykle dobrze przyjęte single “2/10” oraz “O nie!”.