Mad-Music.pl
Okładka albumu/Materiały prasowe

Alexander 23 z singlem „I Hate You So Much”

 
TAG -->

Wokalista, kompozytor i producent Alexander 23 prezentuje nowy singiel „I Hate You So Much”. Artysta nie tylko wyprodukował kawałek, ale samodzielnie stworzył lyric video do utworu. To pierwszy premierowy materiał od czasu wydanej w 2019 EP-ki „I’m Sorry I Love You”.

Alexander 23

„I Hate You So Much” opowiada o byciu prześladowanym emocjonalnie przez osobę, którą chciałoby się nienawidzić. Czasami bez względu na to jak bardzo się staramy kogoś znienawidzić, nie możemy uciec przed niezdrową słabością do tej osoby…

Pochodzący z Chicago 24-letni Alexander Glantz jest wyłączną siłą kreatywną w projekcie Alexander 23. Sam pisze, nagrywa i produkuje, jak również tworzy okładki do singli, merch i lyric videos. Pisać i nagrywać zaczął jako 12-latek. Przełom w jego karierze nastąpił w 2018 za sprawą piosenki „When I Die”. W 2019 koncertował z Alekiem Benjaminem, Omarem Apollo i mxmtoon, jak również zadebiutował na słynnem festiwalu Lollapalooza.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama