Amerykański zespół Polica pojawi się w Polsce!

Amerykański zespół Polica został założony w 2011 roku. Ich brzmienie to mieszanka synth – popu, R&B oraz alternatywnego rocku. Już 27 lutego wystąpią w warszawskim klubie Hydrozagadka.

W skład zespołu wchodzą Channy Leaneagh (wokal, syntezator), Chris Bierden (gitara bassowa), Drew Christopherson (perkusja), Ben Ivascu (perkusja) oraz Ryan Olson (produkcja). Grupa ma na swoim koncie cztery studyjne albumy. Po poważnym wypadku wokalistki zespół powraca w trasę z nowym krążkiem – „When We Stay Alive„. Album nie opisuje jednak wcale tragicznych wydarzeń, ale opowiada o odkupieńczej mocy przepisywania historii w celu uzdrowienia i odzyskania swojej tożsamości.

„When We Stay Alive” to nowa pewność w brzmieniu, odzwierciedlona w mocnych utworach, zakotwiczonych przez ciężkie syntezatory i pulsujące rytmy współzałożyciela i producenta Ryana Olsona. W ciągu ostatnich kilku lat Olson i Leaneagh szeroko współpracowali z muzykami z całego świata takimi jak np. Bon Iver.

 

Bilety na koncert możecie zdobyć na www.followthestep.com  oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online,  Eventim.pl, ebilet.pl Going, GoOut i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.