Ania Dąbrowska wystąpi w Poznaniu!

The Best Of to kompilacja największych przebojów, w której lista utworów to nic innego jak pokazanie ewolucji stylu Dąbrowskiej. I choć od tego czasu twórczość Ani zmieniła kierunek dosłownie o sto osiemdziesiąt stopni, to nie da się ukryć, że jest ona jedną z najpopularniejszych (i najbardziej utalentowanych) wokalistek w Polsce.

Każdy z dotychczasowych albumów wokalistki pokrył się platyną – zarówno najnowsze wydawnictwo, jak i te debiutanckie, przez długi czas pięło się po szczeblach, by finalnie zająć pierwsze miejsce na liście OLiS. O jej talencie świadczyć może chociażby 9 zdobytych statuetek Fryderyk i ponad 30 nominacji – a za jej sukcesem stoi niezwykłe wyczucie uniwersalnie przebojowych melodii, którym towarzyszy szczypta melancholii opatrzona nietuzinkowymi tekstami i jej pastelowym głosem.

Podczas koncertów z serii The Best Of usłyszymy nie tylko utwory z pierwszego avant–popowego krążka, ale i akustyczne wersje z Kilku historii na ten sam temat. W Poznaniu zabrzmią także bijące rekordy popularności piosenki z Bawię się świetnie czy Dla naiwnych marzycieli – to doskonała gratka dla długoletnich fanów twórczości Dąbrowskiej, by usłyszeć najnowsze utwory, ale także przypomnieć sobie doskonałe aranżacje z przed lat. Ale także nieprzekonanych do Ani, bo nic tak nie zmienia punktu widzenia jak występ live!

Organizowany pod szyldem Good Taste Production koncert odbędzie się już w ostatni dzień maja w Sali Ziemi MTP. Wciąż dostępne są bilety w czterech wariantach cenowych.


Więcej:

Ania na Facebooku

Strona WWW

Bilety