Mad-Music.pl

Anne-Marie w Polsce

Już w najbliższą sobotę, 14 kwietnia w warszawskiej Stodole wystąpi Anne-Marie. Brytyjska wokalistka zaśpiewa w naszym kraju w ramach promocji swojego nadchodzącego, debiutanckiego albumu “Speak Your Mind”, którego premiera już 27 kwietnia.

Będzie to jej pierwszy klubowy koncert w Polsce, ale nie pierwsza wizyta. Wokalistka pojawiła się już kiedyś u nas, jako gość programu The Voice of Poland. Wykonała tam na żywo swój najpopularniejszy singiel “Alarm”, który w 2016 roku został sprzedany w ilości 280 milionów kopii.

Choć płyta Anne-Marie jeszcze nie ujrzała światła dziennego, artystka osiągneła wiele sukcesów i jest bardzo popularna na całym świecie. Ma na koncie liczne współprace, między innymi z Clean Bandit, Nickiem Jonasem i Marshmello. Była także kilkukrotnie nominowana do BRIT Awards i MTV EMA.

Anne-Marie w 2017 występowała jako support Eda Sheerana, poczas jego trasy po Europie. W tym roku uświetni dalszą część “Divide Tour” i w sierpniu zaśpiewa aż dwukrotnie w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Warto wspomnieć także o supporcie, w ramach którego zaśpiewa Ady Suleiman. Przez wiele osób uznawany jest za jedną z najciekawszych osób na brytyjskiej scenie. Muzyk w swojej twórczości łączy hip-hop, r&b oraz reggae.  Na swoim koncie ma prestiżową nagrodę Gilles Peterson’s Worldwide Awards w kategorii Breakthrough Act of the Year.


 


14.04, godzina 18:00

Organizatorzy: Live Nation, Klub Stodoła

Bilety: 79 / 99 zł LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl, sklepy Empik

 

 

 

Avatar

Maria Kozaryn

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!