Okładka. singla/Materiały prasowe

Ariana Grande i Justin Bieber z uroczym klipem do „Stuck With U”

Ariana Grande i Justin Bieber we wspólnej piosence „Stuck With U”. Do kawałka powstał uroczy teledysk składający się z ujęć nadesłanych przez fanów artystów. W klipie pojawiają się też znani przyjaciele Ariany i Justina, w tym m.in. Kylie Jenner, Gwyneth Paltrow, Demi Lovato czy Ashton Kutcher.

Wspólny utwór Ariany Grande i Justina Biebera opowiada o „utknięciu” z tymi, których się kocha – nie chodzi tylko o partnerów, ale również o zwierzęta domowe, szklankę wina czy… samego siebie. „Stuck With U” to pierwszy z serii charytatywnych singli wydanych przez SB Projects, firmę należącą do Scootera Brauna, menedżera artystów. Cały zysk ze sprzedaży kawałka zostanie przekazany na rzecz First Responders Children’s Foundation.

Wśród fanów, którzy pojawiają się w klipie, znalazły się także rodziny osób z pierwszej linii frontu, jak również pracownicy służb medycznych ze szpitali w Los Angeles.

Klip daje niepowtarzalną okazję do podejrzenia, jak wyglądają domy artystów. Justin i Hayley Bieber pokazują swoją przestronną kuchnię czy domową siłownię, a Ariana sypialnię. Pod koniec teledysku Grande tańczy ze swoim nowym chłopakiem.