Asking Alexandria wracają do Polski. Anglicy wystąpią w Warszawie i Krakowie

Po świetnie przyjętym koncercie Asking Alexandria w ramach Orange Warsaw Festival zespół wraca do Polski. Angielscy metalcore’owcy wystąpią 12 października w krakowskiej Fabryce i 13 października w warszawskiej Progresji. Bilety trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 19 czerwca.

image001

Kapela istnieje od 2008 roku. Ich trzeci w dyskografii album „From Death To Destiny” z 2013 roku, załapał się do pierwszej 30. „Billboardu”. Gościnnie zaśpiewał na nim Howard Jones, ekswokalista Killswitch Engage. Asking Alexadria przygotowują już nowy materiał, który zwiastuje kandydat na rasowy hicior, mocno liryczny numer „I Won’t Give In”.

Zanim nowy album Asking Alexandria pojawi się w sklepach, można cieszyć się koncertowym albumem Anglików, „Live From Brixton And Beyond”, które dostępne jest w Polsce. To podwójne koncertowe DVD, zarejestrowane w jednej z najbardziej kultowych sal koncertowych, londyńskiej Brixton Academy. To pierwsze wydawnictwo Asking Alexandria w tym formacie.

Oprócz koncertu na „Live From Brixton And Beyond” znalazły się również kawałki live z 2011 roku, z występu w klubie The Wiltern w Los Angeles. Wśród bonusów na DVD znajdziemy między innymi materiały zza kulis oraz wszystkie teledyski Asking Alexandria.