Autorka hitu „Fight Song” – Rachel Platten przedstawia nowy singiel!

image002

Swoją piosenką zainspirowała ludzi na całym świecie do walki o lepsze życie. „Fight Song” znalazło się na szczytach list przebojów, sprawiając, że z mało znanej wokalistki, Rachel Platten stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek na świecie. Teraz przed nią kolejne wyzwanie – czy najnowszy singiel „Stand By You” powtórzy sukces poprzednika? Jedno jest pewne – to kolejna świetna kompozycja na koncie Rachel Platten!

„’Stand By You’ to piosenka o miłości, o tym, że czasem potrzebujemy obok siebie ręki, której możemy się złapać, kiedy spadamy. Mam obsesję na punkcie tej piosenki. Chyba mogę tak powiedzieć?” – mówi o swoim nowym utworze Platten.

Rachel Platten to amerykańska piosenkarka, która występowała na jednej scenie z takimi gwiazdami jaki The Strokes, Lady Gaga, Matt Nathanson, The Fray, Gavin DeGraw czy Regina Spektor. W 2011 jej piosenka „1,000 Ships” znalazła się w czołówce list przebojów, sprawiając że Platten stała się pierwszą niezależną artystką od 10 lat, która dotarła tak wysoko.

Wokalistka zakończyła właśnie amerykańską trasę koncertową „The Girls Night Out, Boys Can Come Too Tour” u boku Colbie Caillat i Christiny Perri. Była również jedną z gwiazd, które wystąpiły u boku Taylor Swift podczas jej trasy „The 1989 World Tour”, a ich wykonanie „Fight Song” odbiło się szerokim echem w sieci, przysparzając jej grono nowych fanów.