Mad-Music.pl

Avril Lavigne wraca do kariery.

03

Po długiej (bo prawie rok trwającej) przerwie, Avril Lavigne wraca na scenę muzyczną. Przez czas jej nieobecności fani bardzo się martwili o artystkę, było bowiem wiadomo, że piosenkarka jest ciężko chora i na jakiś czas jest wyłączona z działalności.

Avril po raz pierwszy opowiedziała o chorobie w wywiadzie dla kwietniowego wdania magazynu People. Wokalistka wyjaśnia, że wiosną zeszłego roku ukąsił ją kleszcz, co wywołało u niej bardzo ciężką odmianę boreliozy (choroby śmiertelnej). Artystka wspomniała, że chwilami miała ogromne trudności z oddychaniem i mówieniem, a także, że nie mogła się ruszyć z łóżka przez 5 miesięcy!

Jednakże teraz, kiedy Avril już wyzdrowiała, przygotowuje się do publikacji nowej piosenki zatytułowanej “Fly”, która będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu.

 005.jpg

Kliknij aby obejrzeć w pełnym rozmiarzeKliknij aby obejrzeć w pełnym rozmiarze

Karolina Frelich

Karolina Frelich

Zastępca redaktora naczelnego i grafik strony MAD-MUSIC.pl. Interesuje się nie tylko muzyką, ale także historią oraz literaturą. Nie jest wielbicielką polskiej muzyki. Zazwyczaj słucha pop'u i R&B, ale nie ogranicza się tylko do tych gatunków. Jej ulubieni artyści to Rihanna, John Newman, James Arthur i Adam Lambert. Prowadzi stronę na Facebook'u Gpeacock.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Error validating access token: The user has not authorized application 591315618393932.

Polub nas!