Bebe Rexha przedstawia kolejny singiel!

Premiera debiutanckiego albumu Bebe Rexha zaplanowana jest na 22 czerwca. Dla fanów, którzy nie mogą się doczekać wokalistka zaplanowała niespodziankę – singiel „I’m a Mess”, który można odsłuchać na serwisach streamingowych.

„I’m A Mess” to drugi, po „Meant To Be”, singiel promujący płytę „Expectations”, jednak niech Was to nie zwiedzie. Artystka ma na swoim koncie współprace między innymi z Davidem Guettą, Martinem Garrixem czy G-Eazy. Napisała również poczwórnie platynowy singiel Eminema i Rihanny, „Monster”. Lista sukcesów w ramach współprac skłoniła Bebe do stworzenia czegoś swojego, jednak nie zabrała się za to sama. „I’m A Mess” napisała razem z Jussim i Justinem Tranterem. Wcześniejszy singiel, „Meant To Be” okupuje pierwsze miejsce w notowaniu Billboard Hot Country Chart i robi to od 28 tygodni. To nie jedyny sukces singla. W serwisach streamingowych odsłuchano go już miliard razy, a w USA zyskał status potrójnej platyny. Do tej pory w trwającej blisko osiem lat karierze, Bebe Rexha sprzedała ponad 12 mln singli, a wszystkich jej piosenek posłuchano w streamingu ponad 6 mld razy. Billboard napisał o niej, że jest jedną z najbardziej śmiałych współczesnych artystek.

Przedsprzedaż debiutanckiego krążka wokalistki już ruszyła, a do premiery zostały tylko 4 dni. Szykuje się kolejna mocna płyta